sesje indywidualne

SESJA 30 MINUT

Trzydziestominutowa sesja pozwala nam na wykonanie dużej liczby ujęć, z której uda się wybrać co najmniej kilka zdjęć do szczegółowej obróbki. Warto pamiętać, że w tym czasie trudno będzie zmienić lokację lub dokonać zmiany stroju. Sesje takie polecamy do realizacji krótkich sesji portretowych i   wizerunkowych   oraz do wykonania profesjonalnych ujęć biznesowych (np. do CV, Linkedin etc).

390 zł

SESJA 60 MINUT

Podczas godzinnej sesji wykonywanej w plenerze lub w studio będziemy mieli możliwość pozyskać bardziej zróżnicowany i obszerny materiał zdjęciowy. Wystarczy czasu na aktywniejsze poszukiwania idealnego miejsca wykonywania ujęć lub zmianę teł fotograficznych. Możecie Państwo pomyśleć o przygotowaniu kilku wariantów ubioru lub dodatków do stroju aby uzyskać bardziej uniwersalny i elastyczny w późniejszym wykorzystaniu materiał zdjęciowy. W przypadku zdjęć biznesowych zazwyczaj trzeba zadbać o stronę formalną ze względu na obowiązujący dress code ale często nasz   wizerunek doskonale uzupełniają i ocieplają te mniej  oficjalne wcielenia.

590 zł

Było miło, ale co dalej ...

Nasz system pracy  postprodukcyjnej  możemy podzielić na dwa etapy. Po zgraniu materiału zdjęciowego powstałego podczas sesji przeprowadzamy selekcję i usuwamy zdjęcia ewidentnie nieużyteczne (błędy techniczne, przymknięte oczy itd.) .W pozostałych zdjęciach korygujemy kolor, ekspozycję, kadr. Tak przygotowany materiał zapisujemy w rozdzielczości umożliwiającej swobodne przeglądanie na wszystkich dostępnych urządzeniach (dłuższy bok 1200 pix) i wysyłamy do Klienta. W przypadku sesji 30 minutowej jest to zazwyczaj około 50 fotografii a przy godzinnej około 100. Kończymy w ten sposób pierwszy etap. Wybór ulubionych ujęć zostawiamy samemu zamawiającemu chyba, że zechce zaufać naszej intuicji.

W drugim etapie zajmiemy się bardziej szczegółową korektą wybranych zdjęć. Tutaj zajmiemy się niedoskonałościami skóry, skorygujemy ułożenie włosów, usuniemy pyłki z ubrań i jeżeli sytuacja będzie tego wymagać wymodelujemy figurę. Na tym etapie możemy również osadzić profil barwny który ostatecznie dopasuje parametry wizualne zdjęć do wymagań Klienta. Gotowy materiał przygotowujemy i wysyłamy w 2 wersjach- internet (72 dpi/1200pix) i druk (300dpi/30cm).

Z naszej strony to tyle. Mamy nadzieję, że zdjęcia pomogą Wam w zdobywaniu nowych klientów i przyczynią się do dynamicznego rozwoju Waszej kariery. 

Copyright © 2018     PIMENTA STUDIO   Wrocław